Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Godów, Gołkowice

Godów, Gołkowice
działka na sprzedaż

CZK-GS-4288

TYLKO U NAS! Działka usługowa położona w Gołkowicach przy ulicy Cmentarnej. Symbol w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego F13U Parametry działki: - powierzchnia 2500 mkw  - szerokość od frontu ok 34/70 - teren płaski - dojazd ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
59,60 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Godów, Gołkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego
działka na sprzedaż

CZK-GS-4289

TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Twardowskiego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.  Parametry działki: - powierzchnia 1299 m2 - wymiary: ok 18m x 72m - kształt prostokąta - ...

Powierzchnia
1 299,00 m2
Cena za m2
111,62 zł
cena 145 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka, Malchera

Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka, Malchera
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4287

TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Zofiówka. Komfortowy układ mieszkania, pokoje nieprzejściowe, okna na 2 strony bloku. Stan mieszkania dobry, do ewentualnego odświeżenia. Parametry mieszkania: - ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 234,04 zł
cena 199 000
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona

Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona
mieszkanie na wynajem

CZK-MW-4286

TYLKO W NASZYM BIURZE. Do wynajęcia wygodne M-3 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej na wygodnym parterze w niskim bloku z balkonem. Parametry mieszkania: - powierzchnia 47 m2 - wysoki parter w niskim bloku - 2 niezależne pokoje - balkon Standard: - ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,91 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona

rozumiem